Oferta pracy - Kierownik Działu Usług Medycznych 1/4 etatu

Ogłoszenie o pracę

Stacja Pogotowia Ratunkowego zatrudni na stanowisko Kierownik Działu Usług Medycznych - 1/4 etatu

Zadania:

Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, dbanie o wysokie standardy obsługi Pacjenta, wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych, kontrola i analiza dokumentacji medycznej.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe medyczne – lekarskie, mile widziana specjalizacja z medycyny ratunkowej odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Osoba do kontaktu :

Marlena Bruhn Z-ca Kierownika Działu Usług Medycznych

tel/fax 59 841 45 20/22 wew.64

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku

  1. Paderewskiego 5, 76-200 Słupsk

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla Stacji Pogotowia Ratunkowego, ul. Paderewskiego 5, 76-200 Słupsk, do potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez pracodawcę , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014r. poz 1182, 1662)”

Stacja zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku ul. Padrerewskiego 5, 76-200 Słupsk. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony Danych Osobowych , z którym można skontaktować się pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.